Четвер, 14.11.2019, 00:14
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 244

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Травень » 30 » Закінчення навчального року в Рудниківському НВК
07:49
Закінчення навчального року в Рудниківському НВК
25 травня в Рудниківському НВК відбулося свято Останнього дзвоника. Було відзначено досягнення учнів і учителів навчально-виховного комплексу впродовж навчального року.
 
Результати ЗНО у 2017 році
Українська мова і література - виконали завдання на достатній і високий рівень понад 45 % учнів
Математики - виконали завдання на достатній і високий рівень понад 66 % учнів
 
Учні Рудниківського НВК перемогли у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з двох предметів. Здобули 7 других і 13 третіх місць.
 
Українська мова
11 клас 3 місце Відсанко А.(Борецька О.Я)
10 клас 3 місце Потічна Я.(Сподарик Г.В.)
8 клас 3 місце Грабович Л.(Борецька О.Я)
Математика
7 клас 2 місце Кісіль І.(Приндота В.І.)
Біологія
9 клас 3 місце Леськів С. (Сороченко Л.М.)
11 клас 2 місце Відсанко А.(Сороченко Л.М.)
Хімія
11 клас 3 місце Відсанко А.(Галечко Г.М.)
Географія
9 клас 3 місце Бардак А.(Гусак М.І.)
10 клас 3 місце Лозінський М.(Гусак М.І.)
11 клас 2 місце Рожановська У .(Гусак М.І.)
11 клас 1 місце Форись Я.(Гусак М.І.)
Історія
10 клас 2 місце Потічна Я.(Папуга Я.Б.)
Англійська мова
10 клас 3 місце Потічна Я.(Кос М.В.)
Німецька мова
9 клас 3 місце Присташ Ю.(Паславська І.С.)
Економіка
9 клас 3 місце Леськів С.(Яцишин О.Р.)
11 клас 1 місце Грабович Х.(Яцишин О.Р.)
Технології
11 клас 2 місце Яцишин М .(Давидяк О.Й.)
11 клас 3 місце Сподарик В.(Даців О.Ю.)
Екологія
11 клас 2 місце Відсанко А.(Більська Н.М.)
Інформаційні технології
11 клас 2 місце Максимищак О.(Горбата Г.Д.)
Християнська етика
10 клас 3 місце Вітульська Л.(Потічна Г.Є.)
Астрономія
11 клас 3 місце Малашняк В.(Гардюк Г.В.)
 
 
Похвальні листи «За високі досягнення у навчанні» отримали:
 
 3-А
1. Діденко Анастасію Юріївну
2. Демка Богдана Михайловича
3. Заставську Олесю Ярославівну
4. Чень Ольгу Андріївну
 
 3-Б
1. Гарасимів Наталію Миколаївну
2. Геряк Христину Миколаївну
3. Задніпранця Артура Петровича
4. Опрісник Вероніку Романівну
5. Ченя Дмитра Богдановича
 
 4-А
1. Безя Максима Віталійовича
2. Гусак Дарину Андріївну
3. Коса Остапа Андрійовича
4. Пікулик Соломію Михайлівну
5. Грабовича Олега Володимировича
6. Проціва Віталія Васильовича
 
 4-Б
1. Венчак Анну Андріївну
2. Вірт Юлію Ярославівну
3. Кулебу Вікторію Олегівну
4. Паславську Анастасію Богданівну
5. Сташко Ярину Володимирівну
6. Хомин Соломію Степанівну
 
 5-А
1. Багдая Остапа Романовича
2. Гладія Святослава Романовича
3. Дубика Олександра Васильовича
 
 
 7-А
1. Кісіль Ірину Андріївну
2. Ковтало Тетяну Степанівну
3. Остіан Христину Остапівну
 
 
 8-А
1. Грабович Лілію Миронівну
 
 
 10-й
1. Потічну Ярину Іванівну
 
Переможцями конкурсів у 2017-2018 н.р. стали:
Переможці обласних конкурсів, нагороди за які вони вже отримали:
1. Щур Анастасія – І м. в обл. конк. юних поетів « Галицька осінь»
2. Щур А. – І м. в обл. конк. юних прозаїків імені Катрі Гриневичевої
3. Щур А. – ІІІ м. в обл. конк. «Весняний легіт»
4. Грабович Лілія - ІІ м. у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяг» в номінації графічна композиція.
5. Команда ШОК у складі Максиміщака Олега, Грабович Христини, Грабович Лілії, Яцишин Євгенії, Леськіва Святослава, Коломійця Йосипа – ІІ м. в обласному екологічному турнірі «Еко-брейн».
 
Районні конкурси
І. Всеукраїнський конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика:
1. Остіан Христина (7-А кл.)- ІІ м. у ІІ етапі конкурсу;
2.Потічна Ярина (10 кл.) – ІІ м. у ІІ етапі конкурсу;
3.Геряк Христина (3 ) – ІІІ м. У ІІ етапі;
4.Гладій Святослав ( 5-А кл.) – ІІІ м. ІІ етапу;
5.Янів Вікторія (6-Б кл.) – ІІІ м. ІІ етапу;
6.Грабович Лілія (8-А кл.) – ІІІ м. ІІ етапу;
7.Леськів Святослав (9 кл.) – ІІІ м. ІІ етапу.
ІІ. Всеукраїнський конкурс творчих робіт ім. Тараса Шевченка:
1. Рожановська Уляна (11 кл.) – ІІІ м. у ІІ етапі конкурсу.
ІІІ. Всеукраїнський конкурс «Сурми звитяг»:
1. Відсанко Вікторія та Маргарита – І м. ІІ етапу конк., учасники обл. ІІІ етапу;
2. Паславська Анастасія – 4-Б кл. – переможець;
3. Вітр Євгенія – 6-Б кл. – переможець;
4. Фик Віталій – 3 кл. – преможець;
5. Грабович Лілія 8-Б кл. – переможець;
6. Яцишин Євгенія 8-Б кл. – переможець;
7. Гриник Уляна 9 кл. – переможець
ІV. Районний конкурс різдвяно - ялинкових прикрас:
1. Яцишин Василина 10 кл. – ІІІ м. ІІ етапу конк.
V. Районний етап обласного конкурсу юних літераторів «Весняний легіт»:
1. Ковтало Т. – ІІІ м. конкурсу;
2. Петренько І. – ІІІ м. конкурсу;
3. Малашняк В. – ІІ місце;
4. Щур А. – І м. конкурсу;
VІ. Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося, брати мої» :
1. Щур Анастасія – І м. в ІІ етапі конкурсу.
VІІ. Районний етап обласного конкурсу молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої:
1. Щур Анастасія – І м. в районному етапі конкурсу
2. Ковтало Т. – ІІІ м. конкурсу;
3. Петренько І. – ІІІ м. конкурсу;
4. Малашняк В. – ІІІ місце конкурсу
VІІІ. Районний етап конкурсу творчих робіт «Світ без насильства»
1. Сподарик В.
2. Венчак А.
3. Бардак А.
4. Пакулець О.
ІХ. Районний етап конкурсу творчих робіт «Будемо разом! Будемо людьми!»
1. Пакулець О.
2. Малашняк В.
Х. Районний етап конкурсу шкільних малюнків «Я малюю право»
1. Дубик Г.
2. Пакулець О.
3. Грабович Х.
ХІ. Районний конкурс учнівських письмових творів «Герої у моїй родині» (до Дня героїв)
1. Мартиник М. – ІІ місце
Творче об’єднання «Соняшник» нагородило Рудниківський НВК як найкращий навчальний заклад за активну участь у всеукраїнському українознавчому конкурсі.
 
І. Команда Рудниківського НВК отримала перше місце у районних змаганнях з настільного тенісу та легкої атлетики.
 
ІІ. Команда Рудниківського НВК отримала третє місце в Спартакіаді школярів з допризовної підготовки присвячений 100-річчю Битви під Крутами
2. Марко О.
3. Осередчук В.
4. Янів С.
5. Ребенчак Р.
6. Гриник І.
Зокрема
1. Ребенчак Р. зайняв І місце в підтягуванні з результатом 31 раз
2. Гриник І. зайняв І місце з метання гранат з результатом 56 м.
ІІІ. Команда Рудниківського НВК отримала призові місця в районному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
1. ІІ місце у грі «Рятівник»
2. ІІ місце у представленні творчо-мистецького завдання
3. ІІІ місце у козацьких перегонах
 
ІV. Грамотою нагороджено за активну участь у спортивно-масовій роботі Янів С.
V. Учитель фізкультури Бардак І.В. став переможцем районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
 
VІ. Учитель німецької мови Паславська І.С. стала переможцем районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»
Переглядів: 202 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0

Інші новини
15.02.2019
Увага!

13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів

13.02.2019
За незвіданим у"космос"

13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі

11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ

11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ

11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК

11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"

11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"


Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2019