В рамках проекту «Змінимо країну разом!» учасники делегації учителів Львівщини та Тернопільщини мали можливість 2 листопада 2016 року взяти участь в обласному педагогічному форумі«Інноваційно-освітній простір навчальних закладів: науково-практичні досягнення», який організував Луганський інститут післядипломної педагогічної освіти.
У роботі форуму взяли участь заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ліщик Ольга Петрівна, заступник директора департаменту освіти і науки Ткачова Тетяна Миколаївна, Цимбал Ірина Іванівна-ректор Луганського ОІППО та ін.
Після урочистого відкриття заходу учасники разом виконали Державний Гімн України. Велика актова зала наповнилася багатоголоссям луганчан, тернопільчан, львів’ян, рівненчан, яке в унісон зазвучало урочисто та злагоджено.
Опісля заступник голови ЛОВЦА О.Ліщик нагородила переможців та учасників Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті-2016» дипломами трьох ступенів та цінними дарунками. Нагороджені колеги-педагоги запрезентували свої педагогічні інновації перед учасниками форуму.
Подальша робота тематичного зібрання продовжилася у трьох студіях: для завідувачів методичних кабінетів; практичних психологів, логопедів дефектологів; для учителів початкових класів та педагогів-предметників, що працюють в системі надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.
Методист відділу освіти Миколаївської РДА Львівської області Т.Лутчинмала за честь взяти участь у роботі студії для завідувачів РМК, (центрів) «Сервісне науково-методичне обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації». Обговорення проходило на високому науковому на методичному рівні. Ректор Луганського ОІППО, кандидат педагогічних наук Цимбал Ірина Іванівна окреслила основні завдання методичної роботи в умовах реформування освіти, проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук Касьянова Ольга Володимирівна презентувала проект «Організаційно- педагогічні засади сервісного обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації», методист кафедри управління освітою Савенко Любов Миколаївна представила на ознайомлення міжнародний проект дистанційного навчання «Ten. Min.School». Т.Лутчин взяла активну участь в обговоренні питань та виступила з промовою «Інноваційна діяльність: стан, проблеми, планування». Тетяна Ярославівна акцентувала увагу на підтримку та співпрацю відділу освіти та адміністрації шкіл: Миколаївської гімназії, Миколаївської ЗОШ №1(опорної школи), Київецького, Гірського НВК щодо реалізації інноваційних програм, конкурсів, грантів, спрямованих на інтенсифікацію процесу навчання в контексті розбудови нової української школи. Господарі форуму високо оцінили обізнаність гості з Миколаєва у педагогічних інноваціях та відзначили високу активність миколаївських педагогів у інноваційному освітньому просторі (інноваційних проектах), глибоке усвідомлення педагогами необхідності впровадження у власну практику педагогічних інновацій зміст яких активно впливатиме на перебудову сучасного навчально-виховного процесу, визначитьнові вимоги до професійних компетентностей педагогічного працівника.
Учасники форуму зробили на згадку спільне фото, яке об’єднало усіх в єдину,творчу, модернову, багатовекторну , українську освітянську родину!
|