20 жовтня 2015 року у приміщенні актової зали відділу освіти відбулося чергове засідання «Школи молодого історика». На зустріч за круглим столом запрошувалися молоді, активні, перспективні, зі стажем роботи до 5 років учителі освітньої галузі «Суспільствознавство».
Організувала роботу школи методист РМК Т.Лутчин разом із учителем-методистом вищої кваліфікаційної категорії Свистун Вірою Андріївною. Вони розробили тематику засідань, підібрали багато цікавого методичного матеріалу з досвіду роботи творчо працюючих учителів району.
На засідання виносилося ряд питань, а саме:
- методика створення блогів (авторська позиція, дизайн оформлення, мультимедійність, оцінка контенту блогерами та користувачами, мережева культура, інноваційність);
- про роботу з обдарованими учнями, підготовку команд до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства;
- курси та атестація педагогічних працівників;
- про особливості календарно-тематичного планування предметів суспільно-гуманітарного циклу.
На засідання запрошено 8 молодих істориків із Великогорожаннівської, Малогорожаннівської, Вербізької, Бродківської, Роздільської, Березинської ЗОШ, Миколаївської ЗОШ №1,Гірського НВК. Молоді історики працювали в інтернеті-заходили у блоги своїх колег-істориків, ознайомлювалися з досвідом роботи і творчими доробками колег. А також мали змогу проаналізувати завдання першого туру Всеукраїнських олімпіад, які підготували учителі-методисти для своїх молодих колег.
Методист РМК Н.Т.Воробець роз’яснила алгоритм проходження курсової підготовки учителів та особливості кредитно-модульної системи. Наголосила на обов’язковість проходження курсів з усіх предметів та посад, що викладає та обіймає учитель для об’єктивної і правомірної оплати праці.
Молодим історикам було цікаво, вони проявили інтерес до методики викладання та методології історичної науки. Багато нового дізналися і почерпнули досвід творчо працюючих учителів, торкнулися педагогічної майстерності педагогів-наставників.
|