03 квітня 2014 року з ініціативи керівника відділу освіти О.П.Лобика за сприянням директора Миколаївського районного центру зайнятості Р.С.Корецького відбувся районний міжвідомчий семінар-практикум «Маємо право знати більше».
У семінарі взяли участь завідувач РПМПК Г.В.Клим, начальник відділу активної підтримки безробітних С.В. Вірт, методисти РМК відділу освіти – С.Г.Пакіж та Т.Я.Лутчин, практичні психологи, соціальні педагоги району. Т.Я.Лутчин у своєму виступі зазначила, що на сучасному етапі психологічна служба району зосередила особливу увагу на виконання Закону України «Про захист суспільної моралі» та Плану заходів з проведення Національної кампанії “Стоп насильству!” на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. № 2154 з метою утвердження серед дітей принципів загальнолюдської моралі, толерантності, формування громадянської позиції підростаючого покоління до проблем ксенофобії, проявів расової та національної нетерпимості, створення умов для виховання високих моральних якостей учнів шкіл, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення громадянської культури, поширення системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей та уявлень про добро, честь і гідність, совість та справедливість.
С.В.Вірт доповіла, що у профілактичній, просвітницькій роботі з учнівською молоддю Миколаївський районний центр зайнятості приділяє виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року №350 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015р» та працює з метою організації профілактичної, пропедевтичної, пізнавальної роботи щодо запобігання торгівлі людьми, експлуатації та жорстокого поводження з дітьми, насильства у сім’ї, сексуальній експлуатації дітей, безпеки в інтернеті, організації проведення інтерактивних занять із старшокласниками, педагогічного формування практичних навичок протидії соціально небезпечних тенденцій у суспільстві.
Учасники семінару активно включилися в обговорення проблемних питань семінару та розробили проект спільних заходів щодо утвердження серед дітей принципів загальнолюдської моралі, запобігання проявів ксенофобії, расової та національної нетерпимості та заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року.
І всі разом, об’єктивно оцінивши ситуацію, вирішили, що тільки спільними зусиллями усіх відділів та служб району можна підготувати національно свідоме, громадсько активне, юридично обізнане молоде покоління.
|