П`ятниця, 19.07.2024, 18:19
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983
Меню сайту

Категорії розділу
Семінари [144]
Тренінги [4]

Форма входу

Останні фото


Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 250

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 148
Показано матеріалів: 121-140
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 »

В актовій залі відділу освіти нещодавно відбулося секційне засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи, на якому  з питання організації методичної роботи в 2014-2015 н.р. виступила завідувач методичного кабінету Євгенія Кушнір, а також познайомила присутніх із змінами в навчальних планах на 2014-2015н.р. та його структурою.

Методист РМК Приндота В.І.  та Воробець Н.Т.  торкнулися питання організації курсової підготовки та атестації педагогічних працівників.

З методичними рекомендаціями щодо викладання історії в новому навчальному році та правовиховної роботи познайомила присутніх методист Лутчин Т.Я.

Семінари | Переглядів: 594 | Додав: osvita | Дата: 05.09.2014

        26 серпня 2014 року на базі Миколаївської ЗОШ №1 відбулося секційне засідання учителів інформатики Миколаївського району.

         Голови  окружних методоб’єднань відзвітувалися про роботу  за 2013-14 н.р.  Керівник  РМО Хасанова Марія Михайлівна ознайомила з методичними рекомендаціями МОН України щодо викладання інформатики в 2014-15 н.р., а  також ознайомила учителів із сайтом Інформатика_Львів www.inflviv.ucoz.ua, з якого можна завантажити всі необхідні матеріали  та програми для проведення уроків інформатики.

     На засіданні проаналізовано участь школярів району   у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер".

        З учителями , які будуть викладати інформатику в 6-х класах, Марія Михайлівна провела майстер-клас з використанням он-лайнового навчання і програми Scratch.

     

 

Семінари | Переглядів: 642 | Додав: osvita | Дата: 05.09.2014

 

27 серпня 2014 року на базі Миколаївського районного БДЮТ відбулося засідання секції заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів-організаторів Миколаївського району.

Оксана Козак, методист РМК, проаналізувала роботу виховників  щодо організації виховного процесу за 2013-2014 н.р., наголосила на особливостях організації виховного простору у навчальних закладах району.

Творчу майстерню  «Від творчого задуму до результатів» , провели Кобрин О.І.(заступник директора  Миколаївської гімназії) та Войцеховська Г.П.(педагог-організатор Миколаївської ЗОШ І ст.).

Семінари | Переглядів: 666 | Додав: osvita | Дата: 05.09.2014

27 серпня 2014 року на базі Миколаївської ЗОШ№1 відбулося засідання секції шкільних бібліотекарів на якій обговорювали питання забезпечення підручниками, проведено підсумки інвентаризації бібліотечних фондів, обговрено питання виконання нової «Інструкції про порядок комплектування та облік підручників, навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх навчальних закладів».

Семінари | Переглядів: 561 | Додав: osvita | Дата: 04.09.2014

26 серпня 2014 року на базі Миколаївської ЗОШ №2 відбулося засідання секції учителів основ здоров’я, на якому голови локальних освітніх округів звітували про проведену роботу за 2013-2014 н.р., обговорено інструктивно-методичні матеріали викладання предмету у 2014-2015 н.р.

Семінари | Переглядів: 476 | Додав: osvita | Дата: 04.09.2014

26 серпня 2014 року в приміщенні  Миколаївської ЗОШ №1 відбулося засідання секції вчителів біології та хімії. Проаналізувала роботу вчителів щодо організації навчально-виховного процесу з біології та хімії за 2013-2014 навальний рік та основні завдання його удосконалення у 2014-2015н.р. методист Кузів С.І. Були розглянуті питання:про структуру методичної роботи на 2014-2015н.р.,про навчальні плани і програми та вимоги до викладання біології та хімії в 2014-2015н.р., про здійснення календарного планування, про стан інформаційно- методичного забезпечення викладання біології та хімії, про викладання біології та хімії, про використання інструктивно-методичних  матеріалів з питань розроблення інструкцій з безпеки проведення  навчально-виховного процесу в кабінетах природничо-математичного напряму, про ведення класних журналів, про оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. Дмитрусь Ірина Іванівна, вчитель біології Гранки-Кутівської ЗОШ і Марків Вікторія Федорівна, вчитель хімії Гірського НВК виступили з досвіду роботи, а саме «Використання ігрових форм роботи на уроках біології і  «Використання ІКТ на уроках хімії».

Семінари | Переглядів: 598 | Додав: osvita | Дата: 04.09.2014

Навчатися можна тільки весело...

  «Щоб переварити знання, треба ковтати їх з апетитом.» А.Франс.

  Такими словами у Бродківській ЗОШ І-ІІ ст. 15 травня 2014 р. розпочався семінар-практикум вчителів фізики і математики Розвадівського освітнього округу. До уваги вчителів було запропоновано конкурс винахідливих і кмітливих, в якому брали участь дві команди учнів 8-9 класів: «Діти Ньютона» та «Кмітливі».

  Під керівництвом вчителів: Кобрин Н.С., Змроць М. М., Ковалишин О. М., учні показали свої знання, акторські здібності, вміння самостійно шукати інформацію, застосовувати свої знання на практиці.

  Цікавими були учнівські газети, розіграні сценки з шкільного життя,реклами, пісні, міні-твори «Якби я був міністром освіти України».

  Активними були учні 9-го класу: Грик Ярина, Милимук Соломія, Кремінь Зоряна, та 8 класу: Стойко Анастасія, Ільків Маркіян, найоригінальнішою ведуча — Фарат Марія.

  Після КВК вчителями за круглим столом було обговорено питання «Актуалізація пізнавальної діяльності учнів, компетентністний підхід до навчання».

Семінари | Переглядів: 519 | Додав: osvita | Дата: 27.05.2014

У семінарі, який відбувся 15 травня у Більченському НВК на тему «Багатоаспектність життя та шляхи реалізації компетентнісного підходу в умовах сучасної школи засобами науковості, естетики, патріотизму та духовності» взяли участь учителі біології, географії та бібліотекарі Рудниківсько-Гірського округу та географи Роздільського округу.

Для розкриття цієї важливої, широкої та цікавої теми організатори семінару залучити значну кількість учнів, самі також активно включилися в творчий процес.

Увазі глядачів був представлений виховний захід «Будьте досконалі, як Отець ваш Небесний досконалий». У виконанні учнів та вчителів школи прозвучали духовні пісні, які спонукали задумуватися над вартістю і призначенням свого життя на землі. Особливої уваги заслуговували декламовані вірші у виконанні Ірини Зарічної, Андріани Кісіль. Зворушливим звучав діалог між мамою (Ісик Мартою) та сином (Кісілем Василем). Прикрасою виступу став танець під звучання пісні на слова Шевченка у виконанні старшокласниць.

 Мета і тема заходу спонукали використовувати широкий спектр надбань культурних і духовних. В реалізації задуму педагоги школи уміло використали сучасні технічні засоби. Активність дітей та вчителів зробила необхідне – досягли мети. Учасники семінару могли ще раз переконатися в тому, що саме гармонійне поєднання прагнення пізнавати світ, творчість народна, релігійна чи таких геніїв як Т. Шевченко є найкращим методом і шляхом для формування в людини, а особливо підростаючого покоління,  високих моральних цінностей та вдячності і відповідальності за дар життя.

Семінари | Переглядів: 491 | Додав: osvita | Дата: 22.05.2014

    16 травня у Великогорожаннівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів основ здоров'я Новосілко-Опарського освітнього округу. Тема семінару «Бути здоровим- модно,стильно,красиво,класно!» . Учитель основ здоров'я Дудич Марія Михайлівна організувала та провела з учнями виховний захід «Про здоров'я дбати – горя не знати». Мета: формувати практичні навички збереження та укріплення здоров'я, розвивати творчі здібності, виховувати в учнів бажання виконувати ранкову гімнастику, слідкувати за своїм зовнішнім виглядом, дотримуватись основних правил гігієни. Під час семінару учні школи декламували вірші, співали пісні про здоров'я. Учні 10 і 11 класу продемонстрували сценку про хлопця Дмитра та вплив шкідливих звичок на організм людини. Продовжувався семінар казкою «Пригоди в лісовій лікарні» ,  де школярі у казковій формі,  показали як потрібно вести здоровий спосіб життя.На завершення виховного заходу учні побажали всім доброго здоров'я.

Семінари | Переглядів: 501 | Додав: osvita | Дата: 22.05.2014

13 травня 2014 року в Держівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар учителів світової літератури та практичних психологів Роздільського локального округу.

            Практичний психолог, вчитель світової літератури Овсяник Світлана Володимирівна провела круглий стіл на тему: “Співпраця вчителів світової літератури з практичним психологом”

            Наступним етапом семінару був виховний захід “Слава Шевченка йде по світу”. Вчитель світової літератури Овсяник С.В. даним заходом показала як зарубіжні письменники й поети високо цінували творчість Т.Г. Шевченка.

 
Семінари | Переглядів: 512 | Додав: osvita | Дата: 19.05.2014

8  травня 2014 року в Стільському НВК відбувся семінар шкільних бібліотекарів Миколаївського освітнього округу.

         Бібліотекар НВК Баранець М.М. презентувала збірку «Люби і знай свій рідний край» про слов‘янський комплекс  ІХ- початку ХІ ст. з центром у с.Стільсько- унікальну пам’ятку слов’янської історії та культури раннього середновіччя.

         Шкільні бібліотекарі мали прекрасну нагоду побувати в музеї народознавства Стільського НВК на екскурсії, яку провела заступник з навчально-виховної роботи  Фацієвич Іванна Богданівна.

Семінари | Переглядів: 567 | Додав: osvita | Дата: 13.05.2014

Відповідно до плану роботи відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області 06 травня відбулася інфомаційно-методична нарада учителів 4-х класів району, на якій було обговорено питання закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у 4-х класах. Воробець Надія Теодорівна, методист відділу освіти, наголосила, що державна підсумкова атестація у початковій школі проводиться з 13 по 22 травня у формі письмових робіт з української мови, української мови (читання), математики за збірниками завдань, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. На проведення атестації з кожного предмета відводиться 1 академічна година. В один день можна проводити атестацію лише з одного предмета. Завдання державної підсумкової атестації виконують усі учні, окрім тих, які з поважних причин не можуть брати участь у їх виконанні. Додаткові види робіт у 4 класі не проводяться. Учителі 4-х класів вперше у 2014/2015 н.р. працюватимуть за новим Державним стандартом,тому з приводу цього відбувся обговорення. Також увагу педогогів району було звернено на особливості безбального оцінювання, яким вони використовуватимуться у наступному навчальному році.

Семінари | Переглядів: 492 | Додав: osvita | Дата: 07.05.2014

03 квітня 2014 року  з ініціативи керівника відділу освіти О.П.Лобика за сприянням директора Миколаївського районного центру зайнятості Р.С.Корецького відбувся районний міжвідомчий семінар-практикум «Маємо право знати більше».

       У семінарі взяли участь завідувач РПМПК Г.В.Клим, начальник відділу активної підтримки безробітних С.В. Вірт, методисти РМК відділу освіти – С.Г.Пакіж та Т.Я.Лутчин, практичні психологи, соціальні педагоги району.

        Т.Я.Лутчин у своєму виступі зазначила, що на сучасному етапі психологічна служба району зосередила особливу увагу на виконання Закону України  «Про захист суспільної моралі» та Плану заходів з проведення  Національної кампанії “Стоп насильству!” на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. № 2154 з метою утвердження серед дітей принципів загальнолюдської моралі, толерантності, формування громадянської позиції підростаючого покоління до проблем ксенофобії, проявів расової та національної нетерпимості, створення умов для виховання високих моральних якостей учнів шкіл, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення громадянської культури, поширення системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей та уявлень про добро, честь і гідність, совість та справедливість.

          С.В.Вірт   доповіла, що  у профілактичній, просвітницькій роботі з учнівською молоддю Миколаївський районний центр зайнятості приділяє   виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року №350 «Про затвердження Державної цільової соціальної  програми протидії торгівлі людьми на період до 2015р» та працює з  метою організації профілактичної, пропедевтичної, пізнавальної роботи щодо запобігання торгівлі людьми, експлуатації та жорстокого поводження з дітьми, насильства у сім’ї, сексуальній експлуатації дітей, безпеки в інтернеті, організації проведення інтерактивних занять із старшокласниками, педагогічного формування практичних навичок протидії соціально небезпечних тенденцій у суспільстві.

       Учасники семінару активно включилися в обговорення проблемних питань семінару та розробили проект спільних заходів щодо утвердження серед дітей принципів загальнолюдської моралі, запобігання проявів ксенофобії, расової та національної нетерпимості  та заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року.

      І всі разом, об’єктивно оцінивши ситуацію, вирішили, що тільки спільними зусиллями  усіх відділів та служб  району можна підготувати національно свідоме, громадсько  активне, юридично обізнане  молоде покоління.

 

 

 

Семінари | Переглядів: 538 | Додав: osvita | Дата: 17.04.2014

4 квітня  2014 року в Дроговизькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів світової літератури,  музичного мистецтва та педагогів-організаторів Розвадівського  освітнього округу. Тема семінару "Художньо-емоційне освоєння дійсності через естетичні сприйняття. Використання ІКТ на уроках світової літератури та позакласних заходах".Вчитель світової літератури Дроговизької  ЗОШ  Грица Галина Святославівна  запропонувала своїм колегам віртуальну подорож у Японію, запросивши їх на урок світової літератури в 11-й клас, де вчителі мали змогу поринути у прекрасний світ японської поезії та природи.

Педагог-організатор школи Рій Світлана Миколаївна організувала для педагогів майстер-клас щодо оволодіння технікою ізонитки. У приміщенні бібліотеки, де відбувалося заняття, учасники мали можливість оглянути виставку учнівських робіт (бісероплетіння, паперопластика, оригамі, квілінг, ізонитка).

Наступним етапом семінару був концерт-реквієм «Молюсь за тебе, Україно!», підготовлений вчителем музичного мистецтва школи Павлів Галиною Леонідівною та педагогом-організатором Рій Світланою Миколаївною, приурочений пам’яті Небесної Сотні. Завершився семінар-практикум обміном досвіду педагогів Розвадівського локального освітнього округу.

                     

Семінари | Переглядів: 647 | Додав: osvita | Дата: 09.04.2014

Нещодавно відбувся семінар вчителів початкових класів Новосілко-Опарського і Гірського освітніх округів на тему "Розвиток творчих здібностей учнів засобами мистецтва на уроках початкових класах". Вчителі відвідали музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у м.Львові . Взяли участь в інтерактивному музичному уроці для учнів початкових класів.

Семінари | Переглядів: 479 | Додав: osvita | Дата: 08.04.2014

 
25 березня 2014 року у Великогорожаннівській ЗОШ I-IIIступенів відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему  «Роль творчої спадщини великого Кобзаря в художньо-естетичному та патріотичному вихованні учнівської молоді».
Семінари | Переглядів: 443 | Додав: osvita | Дата: 01.04.2014

 

20 березня 2014 року на базі Липівської ЗОШ І-ІІІст.відбувся семінар-практикум учителів початкових класів Миколаївського освітнього локального округу. Учасники семінару під керівництвом методиста відділу освіти Воробець Надії Теодорівни опрацьовували Інструктивно-методичні матеріали щодо контролю оцінювання  навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. 

Семінари | Переглядів: 476 | Додав: osvita | Дата: 01.04.2014

27 березня 2014 року в Устянській­ ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів біології Розвадівсь­кого та Новосілко-Опарського­ освітніх округів. Тема семінару "Природоох­оронна робота як засіб формування­ наукового світогляду­, почуття патріотизм­у, заохочення­ до активної участі у збереженні­ природи".

Семінари | Переглядів: 592 | Додав: osvita | Дата: 01.04.2014

13 березня на базі Держівської ЗОШ  відбувся інтегрований семінар-практикум учителів математики та фізики Роздільського освітнього округу на тему: «Формування творчої  особистості в процесі вивчення математики та фізики». Свій досвід роботи презентували вчителі даної школи – Загорецька  Л.Ф. та Домико Н.Я. Педагоги побували на уроці фізики «Вивчення теплового балансу при змішуванні води різної температури»,виховному  заході «Математика-цариця всіх наук», а також взяли участь в обговоренні проблеми семінару.  . Методист РМК відділу освіти ознайомила присутніх із нормативними документами щодо порядку закінчення навчального року, проведенні державної атестації з математики та фізики, змінами в завданнях ЗНО з математики.

Семінари | Переглядів: 549 | Додав: osvita | Дата: 01.04.2014

Нещодавно в актовому залі відділу освіти МРДА відбулося засідання  « Школи учителів 2-х класів», на якому  методист відділу  освіти, Воробець Надія Теодорівна, інформувала вчителів про  Інструктивно - методичний матеріал щодо контролю оцінювання  навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів ( додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 28.01.14р. №1/9-74). Звернула увагу на особливості безбального оцінювання; організацію контрольно-оцінної діяльності.

Тренінги | Переглядів: 481 | Додав: osvita | Дата: 01.03.2014

Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2024