Понеділок, 26.08.2019, 04:21
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 241

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Інформація

         про підсумки участі учнів району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Львівської ОДА з 25 січня по 2 березня 2014 року було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У ІІІ етапі олімпіад взяли участь 77 учнів району. З них 21 учень став переможцем (список додається), що становить 27%. Переможці розподілились таким чином:

  • Миколаївська ЗОШ №1- 7 учнів
  • Миколаївська гімназія – 5 учнів
  • Черницька ЗОШ – 3 учні
  • Рудниківська ЗОШ -3 учні
  • Київецька ЗОШ, Миколаївська ЗОШ №2 та Раделицький НВК – по 1 учню.

Із 20 сільських районів області наш район за кількістю призових місць посідає 7 місце, пропустивши попереду Яворівський, Сокальський, Бродівський,  Жовківський,  Городоцький та Старосамбірський райони. У підсумковому наказі Департаменту освіим район відзначено як такий, команди якого показали високий результат. Найякіснішим був виступ команди з української мови ( 4 призових місця), хімії – 2, християнської етики – 2, правознавства -2, географії- 2, інформаційних технологій, педагогіки і психології, фізичної культури, основ економіки, англійської мови, німецької мови, основ інформатики, історії, біології –по1.

Не завоювали жодного призового місця учні з фізики, математики, трудового навчання, екології та астрономії.

Учні 9 та 11 класів, які стали переможцями, згідно з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти звільняються від державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями. У додаток до свідоцтва про базову середню освіту або атестат про повну середню освіту або атестат про середню освіту їм виставляється річний та атестаційний бали з цих предметів – 12 балів

Хочеться подякувати сьогодні учителям, учні яких стали переможцями, за підготовку учнів до олімпіади, а також тим учителям, які залучалися до роботи в оргкомітетах, журі та були керівниками команд.

 

 

 

 

 

                                                                         Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських

                                                         учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

 

1.     Шкап’як Олена, учениця 11 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Біологія»)

2.     Яковець Роксолана, учениця 10 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Економіка»)

3.     Лехович Анастасія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Правознавство»)

4.     Петреньків Марія, учениця 10 класу Черницької ЗОШ (ІІІ місце «Правознавство»)

5.     Гук Христина, учениця 10 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Інформаційні технології»)

6.     Мацьків Ольга, учениця 8 класу Черницької ЗОШ (ІІІ місце «Християнська етика»)

7.     Паньків Катерина, учениця 10 класу Раделицького НВК (ІІІ місце «Християнська етика»)

8.     Горак Ігор, учень 8 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Хімія»)

9.     Андрусик Максим, учень  9 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Хімія»)

10.  Любуська Ярина, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Педагогіка і психологія»)

11.  Стецишин Олег, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Історія»)

12.  Матвіїшин Стефанія, учениця 11 класу Київецької ЗОШ (ІІІ місце «Фізична культура»)

13.  Дубик Віталій, учень 11 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Інформатика»)

14.  Залога Марта, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІ місце «Англійська мова»)

15.  Герилів Наталія, учениця 10 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Українська мова і література»)

16.  Залога Марта, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Українська мова і література»)

17.  Шкап’як Олена, учениця 11 класу Миколаївської гімназії (ІІ місце «Українська мова і література»)

18.    Сагаль Тетяна, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Українська мова і література»)

19.    Дзюбайло Богдан, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ №2 (ІІІ місце «Географія»)

20.    Лехович Анастасія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ 1 (ІІІ місце «Географія»)

 

Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2019