Відділ освіти Миколаївської РДА - Турніри
   
Вівторок, 28.03.2017, 05:19
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983
Меню сайту

Форма входу

Останні фото


Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 183

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Обласний турнір юних географів.

У суботу 22 жовтня 2016 р. у Львівському Національному університеті ім. Івана Франка відбувся турнір юних географів.

Наш район представляли учні Миколаївської гімназії (Ощипок Ольга, 10 клас), Гірського НВК (Білокур Наталія, 9 клас), Миколаївської ЗОШ №1 (Фіцала Ірина, 10 клас), Роздільськj] ЗОШ (Гнатковська Діана, 11 клас), Березинської ЗОШ (Люкова Вікторія, 10 клас). Велику роботу з підготовки учнів до турніру провели учителі географії відповідних шкіл, зокрема Мороз М.Р., Королік М.В., Овсянник Н.С., Бурій Н.О. і Івашків К.В.

У запеклій боротьбі команда Миколаївського району посіла 3 місце. Вітаємо учнів і їх наставників з перемогою!

 

Змагалися юні правознавці

У суботу 15 жовтня 2016 року команда  Миколаївського району брала участь у турнірі юних правознавців.

У підготовці учнів до інтелектуального змагання взяли участь учитель-методист, директор Миколаївської гімназії І.Т.Ониськів, учитель-методист, заступник директора  Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. В.А.Свистун, учитель вищої кваліфікаційної категорії А.Я.Кахнич. В робочому порядку Ігор Теодорович наголосив, що при викладанні правознавства та підготовці команди до турніру  вчителю слід тримати в полі зору притаманні українському суспільству сучасні напрацювання в правовій науці, динаміку суспільних відносин, певний консерватизм національного законодавства, результати активної нормотворчої діяльності органів державної влади.

         Район представив команду у складі:  Козлівської Тетяни-учениці 10 класу Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст., Корецької Марти та Левицького Богдана-учнів Миколаївської ЗОШ №1, Тремби Юрія та Міхіна Олега – учнів Миколаївської гімназії. Юні знавці права сумлінно підготували відповіді на всі 15 запитань та були готові до інтелектуального змагання.

Миколаївчани успішно пройшли перший, відбірковий етап турніру, виборовши найбільшу кількість балів, залишивши позаду суперників Сокальського району та МАН м. Броди. Особливо відзначилася учениця Миколаївської ЗОШ №1 Корецька Марта, яка своєю блискучою доповіддю приємно здивувала членів журі та принесла у скарбничку команди 8 балів. Підтримав свою колегу Левицький Богдан, який достойно опонував доповідачу з питання «Конституційне закріплення «адвокатської монополії»:плюс чи мінус конституційної реформи». Козлівська Тетяна-учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. підготувала рецензію на доповідь та опонування «Проблемні питання правового регулювання волонтерської діяльності в Україні» і, вкладаючись у регламент, впевнено набрала 4 бали із 5. Капітан команди-Міхін Олег організовував командну гру, вболівав за кожне слово своїх колег та вирівнював градус боротьби.

У фіналі слабких суперників не буває. Команди готові, впевнені та налаштовані на перемогу.  Миколаївчани пробували свої сили у змаганні за призове місце із командою–переможцем минулорічного турніру-Дрогобицьким педліцеєм, своїм одвічним суперником –командою Львівської МАН. Боротьба була запеклою, але цікавою і гідною назви-«турнір». Члени журі були суворими, але справедливими. Їхнє гасло:«Нехай переможе сильніший!» втілилося у протистояння сильних доповідей, цікавого опонування та об’єктивного рецензування.

У результаті інтелектуальних боїв команда Миколаївського району посіла почесне 3 місце.

Вітаємо наших переможців, адже особливе завдання правознавчих  турнірів -  формування фундаментальних цінностей, що слугують основою демократичної держави та громадянського суспільства:прав і свобод людини, гідності, верховенства права, справедливості і народовладдя!

 


Вітаємо юних географів!!!

     17 жовтня 2015року в м.Львові на географічному факультеті Львівського національного університету відбувся обласний турнір юних географів узмаганні взяли участь 13 команд з районів Львівщини. Миколаївський район  гідно представила команда Лехович Анастасії, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ №1, Баталової Людмили, учениці 11 класу Миколаївського НВК, Ощипок Оьги, учениці 10 класу Миколаївської гімназії та Люкової Вікторії і Гранди Софії, учениць Березинської ЗОШ. Команда в даному складі виборола ІІІ місце.

    Вітаємо школярів, що на належному рівні представили район і здобули перемогу, а також наставників, які підготували команду!


 

  Турнір юних математиків

19 жовтня 2014 року у м. Львові на базі Львівського національного університету імені І.Франка відбувся обласний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних математиків, у якому взяли участь 11 команд Львівської області, серед них команди обласної МАН,Сокальської малої академії наук, Дрогобицького педліцею, Стрийського міського наукового товариства учнів та команди 7 районів області.

Команда учнів Миколаївського району у складі Клименка Володимира, Холодного Маркіяна, Суховерського  Юрія (Миколаївська гімназія), Ковальчук Анни (Миколаївська ЗОШ№1) та капітана команди  Андрусика Максима (Демнянський НВК) виборола ІІ призове місце.

Вітаємо юні таланти та вчителів математики, які брали участь у підготовці команди!!!

 

 


   

Змагалися юні правознавці

19 жовтня 2014 року у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка на базі юридичного факультету відбувся І етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. Миколаївський район представляли найсильніші юні знавці права-Мар’ян Остап-капітан команди та Хомчак Андріана-учні Миколаївської гімназії, Вірт Мар’ян-учень Миколаївської ЗОШ №1, Верещинська Світлана- уч. Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. та Кельман Анастасія-уч. Миколаївського НВК. Учасники команди відповідально готувалися до турніру- опрацьовували нормативно-правові документи, вивчали закони України, вчили напам’ять статті Конституції України та вправлялися в ораторському мистецтві. Голова оргкомітету з підготовки команди – директор Миколаївської гімназії, учитель основ правознавства- Ониськів Ігор Теодорович особисто підбирав матеріали про удосконалення процесуальних особливостей взаємовідносин для підготовки команди, роз’яснював статті чинного законодавства, пропонував опрацювати Податковий кодекс України в умовах спрощення податкової системи, допомагав визначити зміст понять, наводив приклади різновидів адміністративного акту. У підготовці команди до турніру допомагали: Медведська Т.М.- учитель основ правознавства Миколаївського НВК, Кахнич Г.І.- уч. Миколаївської ЗОШ №1, Свистун В.А.уч. Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст..

І коли розпочався турнір, команда Миколаївського району почувала себе впевнено, вибрала правильну стратегію змагання, поетапно долаючи перешкоди та залишаючи позаду суперників. А суперники були дуже сильними- це учні Львівської правничої гімназії та студенти Дрогобицького педагогічного коледжу. Боротьба була запеклою та гарячою. Учасники турніру вправлялися у мистецтві презентувати свою думку, виявляли неабиякі знання норм права в Україні, швидко оперувати інформацією та правильно давати визначення юридичним поняттям.

Справилася з роллю доповідача Хомчак Андріана та Верещинська Світлана- принесли у скарбничку команди високі бали. Своє мистецтво опонувати продемонстрували на найвищому рівні Вірт Мар’ян та Кельман Анастасія. Найвправнішим рецензентом був Мар’ян Остап.

І що найголовніше-вся команда працювала на високому рівні, командний дух, взаєморозуміння та підтримка панували протягом всієї гри. Високий бойовий дух змагання команди зумів підтримати та спрямувати у правильне русло капітан команди- Мар’ян Остап. І у результаті непростої боротьби команда юних правознавців Миколаївського району стала лідером змагання, а згодом і  переможцем. Голова журі –доцент трудового, аграрного та екологічного права Буряк В.Я. відзначив високу підготовку команди та глибокі знання в юриспруденції. А голова оргкомітету турніру- професор, доктор юридичних наук, декан юридичного факультету Бойко А.М.-зазначив, що саме таких студентів як юні миколаївчани хотів би бачити у стінах рідного університету.

Після урочистого нагородження переможців та призерів турніру відбулася приємна фотосесія, де учасники турніру мали можливість ближче познайомитися з викладачами юридичного факультету та сфотографуватися напам’ять.

І нехай традиція  перемагати у таких інтелектуальних змаганнях панує серед юних знавців права завжди!


 

Пошук

Останні новини
27.03.2017
Розвадів. Майстер-клас з розписування писанок
27.03.2017
Розвадів. Зустріч батьків з психологом школи
27.03.2017
Розвадів. Бесіда про правила дорожнього руху
27.03.2017
Конференція "Сучасні тенденції навчання хімії"
27.03.2017
«Математичне поле чудес»
27.03.2017
Благодійний ярмарок
27.03.2017
Конкурс «Фізика навколо нас»
27.03.2017
Семінар – практикум вихователів ДНЗ району
27.03.2017
Профілактика туберкульозу у Держівській ЗОШ
27.03.2017
Весняна толока у Держівській ЗОШ
27.03.2017
Відкритий урок з використанням ІКТ у Миколаївському НВК.
27.03.2017
Семінар-практикум на тему "Інтегровані уроки у початкових класах"
27.03.2017
година поезій
26.03.2017
Об’єднаймося духовно
24.03.2017
Екскурсія в Миколаївський районний суд.

Посилання

testportal22.jpg

удцпо

osvita1.jpg

loda

banner for ODA 2

osvitportal.lviv.ua


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2017