Відділ освіти Миколаївської РДА - Олімпіади
   
Неділя, 04.12.2016, 00:54
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 169

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Переможці районної олімпіади з історії.

Переможці районної олімпіади з хімії.

Переможці районної олімпіади з екології.

Переможці олімпіади з фізики.

Переможці олімпіади з географії.

Переможці олімпіади з біології

Переможці Всеукраїнської олімпіади з математики

Переможці районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Переможці районного етапу олімпіади з основ християнської етики

Переможці районного етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови.

Переможці районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Кількість учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н. р.

Переможці районної олімпіади з трудового навчання

Призові місця з біології.

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

Призові місця з правознавства.

Призові місця з математики. 4 клас.

Призові місця  олімпіади з фізики. 

Переможці районної олімпіади з історії.

Переможці районної олімпіади з основ християнської етики.

Переможці районної олімпіади з хімії.

Переможці районної олімпіади з географії.

Переможці районної олімпіади з української мови та літератури.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Призові місця з математики та астрономії

Переможці районної олімпіади з економіки та екології

Переможці районної олімпіади з іноземних мов.

Кількість учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.


Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н.р.


СВЯТО ТАЛАНТІВ 2015р.


Гордимося переможцями


Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р.   (додаток1), (додаток 2-4)


Результати районної олімпіади з трудового навчання

Змагалися юні знавці права


Результати районної олімпіади з економіки у 2014-2015 н.р.


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році


Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій детальніше


Наказ про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р. детальніше


Наказ про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та інформаційних технологій у 2014-2015 навчальному році детальніше


Результати районної олімпіади з християнської етики

Результати районної олімпіади з астрономії

Результати районної олімпіади з хімії

Результати конкурсу імені Т.Г.Шевченка

Результати  районної олімпіади з історії 

Результати районної олімпіади з фізики

Результати районної олімпіади з української мови

Результати конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Результати  районної олімпіади з математики 6-11 клас

Результати районної олімпіади з географії 

Результати районної олімпіади з англійської мови

Результати районної олімпіади з біології

Результати районної олімпіади з екології

Результати районної олімпіади з німецької мови

Результати районної олімпіади з інформатики 

Результати районної олімпіади з математики 4 клас


Переможці

районної олімпіади з біології

(2014-2015 н.р.)

16 листопада 2014 року

 

І місце

 

Петреньків Марія – учениця 11 класу Черницької ЗОШ

Мовчан Роман – учень 10 класу Миколаївської ЗОШ №1

Старух Марія – учениця 9 класу Вербізької ЗОШ І-ІІ ст.

Василишин Ольга – учениця 8 класу Миколаївської гімназії

 

ІІ місце

 

Гук Христина – учениця 11 класу Миколаївської гімназії

Петровська Мар’яна – учениця 11 класу Київецької ЗОШ

Яців Марія – учениця 11 класу Миколаївської гімназії

Хомчак Андріана – учениця 10 класу Миколаївської гімназії

Андрусик Ірина – учениця 9 класу Веринської ЗОШ І-ІІ ст.

Полюга Тетяна – учениця 8 класу Черницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Оліяр Ірина – учениця 8 класу Більченського НВК

 

ІІІ місце

 

Кухтій Марія– учениця 11 класу Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Грабчак Анна – учениця 11 класу Миколаївського НВК

Кухар Ольга – учениця 11 класу Більченського НВК

Сидор Діана  – учениця 10 класу Гірського НВК

Матушевська Анастасія– учениця 10 класу Миколаївського НВК

Кучминда Павло – учень 10 класу Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Здебський Дмитро – учень 9 класу Устянської ЗОШ

Ревера Володимир – учень 9 класу Миколаївського НВК

Дзюрах Іван – учень 8 класу Гірського НВК

Стадник Богданна – учениця 8 класу Миколаївської гімназії

Відсанко Соломія – учениця 8 класу Криницької ЗОШ І-ІІ ст.

Шелепетень Іван -  учень 8 класу Миколаївської ЗОШ №1

 

 

 

 

 

 


Переможці  районної олімпіади з географії

І місце

Тимків Тетяна – учениця 8 класу Демнянського НВК

Дзюбайло Богдан – учень 9 класу Миколаївського НВК

Фіялкович Діана – учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ №1

Холодний Маркіян – учень 11 класу Миколаївської гімназії

 

ІІ місце

 

Мацкула Олег – учень 8 класу Роздільської ЗОШ

Мацьків Ольга – учениця 9 класу Черницької ЗОШ

Федас Уляна – учениця 9 класу Малогорожаннівської ЗОШ

Стецишин Олег – учень 10 Миколаївської ЗОШ №1

Бендина Зоряна – учениця 10 класу Розвадівської ЗОШ

Сінкевич Назар – учень 11 класу Колодрубівської ЗОШ

Гарбаж Наталія – учениця 11 класу Роздільської ЗОШ

 

ІІІ місце

 

Бурій Юрій – учень 8 класу Роздільської ЗОШ

Карачевська Ірина – учениця 8 класу Держівської ЗОШ

Люкова Вікторія – учениця 9 класу Березинської ЗОШ

Стадник Мар’яна – учениця 9 класу Раделицького НВК

Данилів Ганна – учениця 9 класу Устянської ЗОШ

Загайська Людмила – учениця 10 класу Миколаївського НВК

Шняк Тетяна – учениця 10 класу Миколаївського НВК

Хар Марія – учениця 11 класу Рудниківської ЗОШ

Андрушко Лілія – учениця 11 класу Розвадівської ЗОШ

 

 


Переможці районного етапу з англійської мови

 

 

9  листопада 2014 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 було проведено ІІ етап  Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. В  інтелектуальному змаганні взяли участь 98 школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіху учасникам ІІІ етапу !!!

 

Згідно з рішенням журі призові місця розподілили таким чином:

8 клас

І місце

Василишин Ольга, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Горак Г. В. )

Стешко Наталія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Човган К. З. )

ІІ місце

Ярема Тетяна, учениця Крупської ЗОШ І-ІІ ст. ( уч. Садова О. П. )

ІІІ місце

Дутко Соломія, учениця Миколаївського НВК ( уч. Кобрин Г. І. )

Мельничин Анна, учениця Веринської  ЗОШ І-ІІ ст. ( уч. Крашевська Г. Я.)

Тремба Юрій, учень Тростянецької  ЗОШ І-ІІ ст.(  уч. Поліщук Н. М. )

Кісіль Марія, учениця Більченського НВК ( уч. Кузів Л. З. )

Яців Софія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Човган К. З. )

9 клас

І місце

Карпин Соломія, учениця Миколаївського НВК ( уч. Кобрин А. І. )

ІІ місце

Підлужна Марта, учениця Гірського НВК ( уч. Харко Н. В.)

Горак Адріана, учениця Устянської ЗОШ І-ІІ ст. ( уч. Бахорська Г. О. )

ІІІ місце

Сеньків Роман, учень Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Чорнейко Г. В. )

Яцик Софія, учениця Миколаївського НВК ( уч. Кобрин А. І.)

Старовецька Софія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ № 1 (уч.  Пришляк О. В.)

Оприско Наталія, учениця Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Мудра О. Р. )

Труш Богдан, учень Миколаївської гімназії ( уч. Хмелинська І. Р.)

10 клас

І місце

Лехович Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. )

ІІ місце

Хасанова Василина, учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст.  ( уч. Галан М. І.)

Суховерський Юрій, учень Миколаївської гімназії ( уч. Горак Г. В. )

Кай Ірина, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Горак Г. В. )

ІІІ місце

Максимів Ольга, учениця Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Чорнейко Г. В. )

Перейма Анжеліка, учениця Липівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Перейма І. І. )

Гранда Софія, учениця Березинської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Біла А. В. )

11 клас

І місце

Козерема Андріана, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. )

ІІ місце

Донецька Лідія, учениця Миколаївського НВК ( уч. Кубрак Н. В. )

Гук Христина, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Мельничук Л. І. )

ІІІ місце

Завидовська Діана, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Мельничук Л. І. )

Озірковська Юлія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. )

Беген Ольга, учениця Новосілко-Опарська І-ІІІ ст. ( уч. Чорнейко Г. В. )

 


   Переможці районного етапу з німецької мови

8  листопада 2014 року  на  базі  Миколаївського  НВК   було  проведено  ІІ  етап

 Всеукраїнської олімпіади з німецької  мови. В  інтелектуальному змаганні взяли участь 35  школярів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіху учасникам ІІІ етапу !!!

 

Згідно з рішенням журі призові місця розподілили таким чином:

8 клас

І місце 

Витіск Юрій, учень Черницької  ЗОШ І-ІІІ ст.( уч. Притис Т. В.)

ІІ місце

Мовчан Олена, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Гарбич М. Б.)

ІІІ місце

Василишин Ольга, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Сорочак О. Е.)

 

9 клас

І місце

Мацьків Ольга, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Яців О. Р. )

ІІ місце

Ребенчак Євген, учень Держівської ЗОШ І-ІІ ст. ( уч. Щудло В. І. )

ІІІ місце

Рошкович Ірина, учениця Київецької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Стегній Н. О. )

Блискун Соломія, учениця Миколаївської гімназії (уч. Сколоздра Я. Я. )

 

10 клас

І місце

Гусак Ірина, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Притис Т. В. )

ІІ місце

Мельник Андріана, учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Сидор О. І. )

ІІІ місце

Феденьків Оксана, учениця Київецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Стегній Н. О. )

 

11 клас

І місце

Яців Вікторія, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Притис Т. В. )

ІІ місце

Ляшук Анна-Юлія, учениця Миколаївського НВК ( уч. Кобрин І. І. )

ІІІ місце

Стецький Тарас, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1( уч. Гарбич М. Б.)


Кількість учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.  детальніше


Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р. детальніше  


  Днями у залі Миколаївського БДЮТУ відбулися урочистості, на яких переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів та наставники цих школярів приймали вітання, отримували грамоти, грошові премії детальніше


Інформація

         про підсумки участі учнів району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Львівської ОДА з 25 січня по 2 березня 2014 року було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У ІІІ етапі олімпіад взяли участь 77 учнів району. З них 21 учень став переможцем (список додається), що становить 27%. Переможці розподілились таким чином:

  • Миколаївська ЗОШ №1- 7 учнів
  • Миколаївська гімназія – 5 учнів
  • Черницька ЗОШ – 3 учні
  • Рудниківська ЗОШ -3 учні
  • Київецька ЗОШ, Миколаївська ЗОШ №2 та Раделицький НВК – по 1 учню.

Із 20 сільських районів області наш район за кількістю призових місць посідає 7 місце, пропустивши попереду Яворівський, Сокальський, Бродівський,  Жовківський,  Городоцький та Старосамбірський райони. У підсумковому наказі Департаменту освіти району відзначено як такий, команди якого показали високий результат. Найякіснішим був виступ команди з української мови ( 4 призових місця), хімії – 2, християнської етики – 2, правознавства -2, географії- 2, інформаційних технологій, педагогіки і психології, фізичної культури, основ економіки, англійської мови, німецької мови, основ інформатики, історії, біології –по1.

Не завоювали жодного призового місця учні з фізики, математики, трудового навчання, екології та астрономії.

Учні 9 та 11 класів, які стали переможцями, згідно з Положенням про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти звільняються від державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями. У додаток до свідоцтва про базову середню освіту або атестат про повну середню освіту або атестат про середню освіту їм виставляється річний та атестаційний бали з цих предметів – 12 балів

Хочеться подякувати сьогодні учителям, учні яких стали переможцями, за підготовку учнів до олімпіади, а також тим учителям, які залучалися до роботи в оргкомітетах, журі та були керівниками команд.

 

 

 

 


                                                                         Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських

                                                         учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

 

  1. Шкап’як Олена, учениця 11 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Біологія»)
  2. Яковець Роксолана, учениця 10 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Економіка»)
  3. Лехович Анастасія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Правознавство»)
  4. Петреньків Марія, учениця 10 класу Черницької ЗОШ (ІІІ місце «Правознавство»)
  5. Гук Христина, учениця 10 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Інформаційні технології»)
  6. Мацьків Ольга, учениця 8 класу Черницької ЗОШ (ІІІ місце «Християнська етика»)
  7. Паньків Катерина, учениця 10 класу Раделицького НВК (ІІІ місце «Християнська етика»)
  8. Горак Ігор, учень 8 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Хімія»)
  9. Андрусик Максим, учень  9 класу Миколаївської гімназії (ІІІ місце «Хімія»)
  10. Любуська Ярина, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Педагогіка і психологія»)
  11. Стецишин Олег, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Історія»)
  12. Матвіїшин Стефанія, учениця 11 класу Київецької ЗОШ (ІІІ місце «Фізична культура»)
  13. Дубик Віталій, учень 11 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Інформатика»)
  14. Залога Марта, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІ місце «Англійська мова»)
  15. Герилів Наталія, учениця 10 класу Рудниківської ЗОШ (ІІІ місце «Українська мова і література»)
  16. Залога Марта, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Українська мова і література»)
  17. Шкап’як Олена, учениця 11 класу Миколаївської гімназії (ІІ місце «Українська мова і література»)
  18. Сагаль Тетяна, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ №1 (ІІІ місце «Українська мова і література»)
  19. Дзюбайло Богдан, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ №2 (ІІІ місце «Географія»)
  20. Лехович Анастасія, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ 1 (ІІІ місце «Географія»)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матрасы эконом класса как выбрать недорогой матрас.

Пошук

Останні новини
02.12.2016
До нас у гості казка завітала
02.12.2016
Екскурсія учнів 9 класу Тужанівської ЗОШ І-ІІ ст. на німецьке підприємство ТзОВ «ОДВ Електрик»
02.12.2016
Голгофа голодної смерті
02.12.2016
Поїздка в театр
02.12.2016
День пам’яті жертв Голодомору.
01.12.2016
Ми – майбутнє твоє, Україно!
30.11.2016
Розвадів. "Колосок - осінній - 2016"
29.11.2016
Розвадів. Виховний захід "Майдан. АТО. Шлях до свободи"
29.11.2016
Акція «Маленький Ангел для Великого Солдата»
29.11.2016
Голгофа голодної смерті
28.11.2016
Семінар учителів математики району на тему «Усний рахунок - один з методів активізації пізнавальної діяльності учнів»
28.11.2016
Шкільний ярмарок.
28.11.2016
День вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні
28.11.2016
У Рудниківському НВК створено стенд учасників АТО нашого села.
28.11.2016
Урок-реквієм «У той голодний 33-ій»

Посилання

testportal22.jpg

удцпо

osvita1.jpg

loda

banner for ODA 2

osvitportal.lviv.ua


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2016