Вівторок, 04.08.2020, 18:31
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 247

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Листопад » 22 » Нехай переможе найсильніший!
07:46
Нехай переможе найсильніший!

Саме під таким гаслом змагалися у своїх знаннях з історії України та всесвітньої історії учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який відбувся у неділю 18 листопада 2018 року у приміщенні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст..№1.

В олімпіаді взяли участь 99 учнів Миколаївського району, Тростянецької ОТГ та Розвадівської сільської ради (ОТГ). Адміністрація школи (дир. Огоновська Г.В.) та  члени оргкомітету (учителі Кахнич Г.Я., Крива Г.В.) забезпечили належні умови проведення інтелектуального змагання, а компетентне журі (Свистун В.А., Сенишин П.П., Демко М.Є., Шестопалова Г.І., Костко М.І., Вівчар М.І., Задорожний Р.М., Проців І.С., Казьмір Г.Г.) прискіпливо, методично правильно та з наукової точки зору перевірили роботи. В толерантній полеміці досвідчених учителів народилося правильне рішення – визначено переможців та призерів.

Вітаємо юних істориків-переможців і віримо в їхню перемогу у наступному етапі олімпіади!

                                             8 клас

                     І місце

Твардовська Роксолана-Миколаївська гімназія

                    ІІ місце

Щуренко Соломія-Дроговизький НВК

Скрипець Віолетта-Дроговизький НВК

Лукомський Максим – Розвадівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Білінська Юлія – Демнянський НВК

                   ІІІ місце

Геряк Олена – Миколаївська гімназія

Зрайло Юрій – Більченський НВК

Андрушко Марія – Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Лехович Вероніка –Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Любінська Ярина – Крупського ЗЗСО І-ІІ ступенів

                                                 9 клас

                  І місце

Тремба Софія-Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

                   ІІ місце

Микитка Віктор-Миколаївська гімназія

Грабович Лілія-Рудниківський НВК

Лутчин Ангеліна-МАлогорожаннівська ЗОШ І-ІІ ст..

                  ІІІ місце

Кольба Христина-Ярина-Устянська ЗОШ І-ІІ ст..

Чупик Роман-Дроговизький НВК

                                                  10 клас

                     І місце

Заріцька Вікторія-Дроговизький НВК

                    ІІ місце

Блискун Вікторія – Миколаївський НВК

Кітраль Марта – Черницький НВК

                   ІІІ місце

Греськів Анастасія- Київецький НВК

Грица Андрій-Дроговизький НВК

Скварок Марія –Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.  №1

Атаманюк Олеся – Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

                                                11 клас

                      І місце

Демко Ірина-Дроговизький НВК

                      ІІ місце

Олексишин Роксолана-Черницький ЗЗСО І-ІІІ ст..

Микитин Максим – Колодрубівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Загорецький Володимир-Київецький НВК

                      ІІІ місце

Лутчин Віталій –Розвадівський ЗЗСО

Потічна Ярина –Рудниківський НВК

Данилів Лідія – Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1

Мошовська Ольга –ОНЗ Більченський НВК

Переглядів: 156 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0

Інші новини
15.02.2019
Увага!

13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів

13.02.2019
За незвіданим у"космос"

13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі

11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ

11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ

11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК

11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"

11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"


Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2020