Субота, 18.01.2020, 01:26
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 245

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Листопад » 8 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької й англійської мов
15:13
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької й англійської мов

    02 та  03 листопада 2013 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької  й англійської мов, у яких взяли участь 36 та 96 школярів відповідно.

Згідно з рішенням журі призові місця розподілили таким чином:

Німецька мова

8 клас

І місце 

Сагаль Тетяна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1( уч. Горбич М. Б.)

ІІ місце

Рошкевич Ірина, учениця Київецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Стегній Н. О. )

Заневич Ірина, учениця Стільського НВК ( уч. Брагіна І. В. )

ІІІ місце

Блискун Соломія, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Сколоздра Я. Я. )

 9 клас

І місце

Паньків Ілона, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Притис Т. В. )

ІІ місце

Гусак Ірина, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Притис Т. В. )

ІІІ місце

Феденьків Оксана, учениця Київецької ЗОШ І-ІІІ ст. ( Стегній Н. О. )

 10 клас

І місце

Євочко Ірина, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Цюпер Л. Я. )

ІІ місце

Лесик Олена, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Паславська І. С. )

ІІІ місце

Деревянко Галина, учениця Дроговизька ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Описк Я. В. )

 

11 клас

І місце

Гусак Мар’яна, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Яців О. Р. )

ІІ місце

Кахнич Уляна, учениця Гірського НВК ( уч. Савка Я. А. )

Мазепа Евеліна, учениця Миколаївська гімназія ( уч. Паславська І. С. )

ІІІ місце

Вірт Ірина, учениця Гірського НВК ( уч. Савка Я. А. )

 Англійська мова

 8 клас

І місце

Яцук Олександр, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( уч. Кобрин А. І. )

ІІ місце

Сас Наталія, учениця Вербізької ЗОШ ( уч. Комарова Є. О. )

Яцик Софія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( уч. Кобрин А. І. )

ІІІ місце

Підлужна Марта, учениця Гірського НВК ( уч. Харко Н. В. )

Висоцька Ольга, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Гриник Н. Р. )

Горак Андріана, учениця Устянської ЗОШ І-ІІ ст.(  уч. Бахорська Г. О. )

9 клас

І місце

Лехович Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. )

ІІ місце

Гранда Софія, учениця Березинської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Коваль Р. О. )

Стецишин Олег, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. 0

Рудейко Анна-Марія, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Горак Г. В. )

ІІІ місце

Перейма Анжеліка, учениця Липівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Перейма І. І. )

Здебська Ірина, учениця Устянської ЗОШ І-ІІ ст. (уч.  Бахорська Г. О. )

Суховерський Юрій, учень Миколаївської гімназії ( Горак Г. В. )

 10 клас

І місце

Козерема Андріана, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Старовецька О. Л. )

ІІ місце

Завидовська Діана, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Хмелинська І. Р. )

Гук Христина, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Хмелинська І. Р. )

ІІІ місце

Беген Ольга, учениця Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Чорнейко Г. В. )

Єременко Роман, учень Липівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Перейма І. І. )

Ляшук Анна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( Кузів У. М. )

 11 клас

І місце

Залога Марта, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ( уч. Мандзій Л. І. )

ІІ місце

Шпарій Марта, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( Мандзій Л. І. )

Шкап’як Олена, учениця Миколаївської гімназії ( уч. Мельничук Л. І. )

ІІІ місце

Мокрицька Марія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( Кубрак  Н. В. )

Іршак Руслана, учениця Миколаївської гімназії ( Мельничук Л. І. )

Кос Тетяна, учениця Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст. ( уч. Михайліків Н. В. )

 

 

 

 

 

Переглядів: 722 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0

Інші новини
15.02.2019
Увага!

13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів

13.02.2019
За незвіданим у"космос"

13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі

11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ

11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ

11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК

11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"

11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"


Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2020