Вівторок, 28.01.2020, 00:23
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 246

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Листопад » 26 » Переможці конкурсу П.Яцика
14:06
Переможці конкурсу П.Яцика

23 листопада 2013 року на базі Миколаївської гімназії та Миколаївської ЗОШ І ст. проведено ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, у якому  взяли участь 248 школярів району.
Вітаємо переможців!!!

 3 клас

І місце

Паламар Маряна, учениця Демнянського НВК

ІІ місце

Стручинська Христина, учениця Держівської ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце

Наконений Сергій, учень Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лехович Вероніка, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Пянаєв Костянтин, учень Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ємець Святослав, учень Малогорожанківської ЗОШ І-ІІ ст.

Денікевич Аліна, учениця Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Грабовська Іванна, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

4 клас

І місце

Дунець Назар, учень Миколаївської ЗОШ І ст.

ІІ місце

Гуменна Вероніка, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Лутчин Ангеліна, учениця Малогорожанківської ЗОШ І-ІІ ст.

Бобеляк Оксана, учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сртук  Андріана, учениця Раделицького НВК

Грабович Лілія, учениця Рудниківської ЗОШ

ІІІ місце

Ухов Остап, учень Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ст.

Васів Оксана, учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст.

Смерек Аліна, учениця Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Гринів Андрій, учень Демнянського НВК

Ях Зіновія, учениця Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

          5 клас

І місце

Мартинець Марія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІ місце

Лютий Олег, учень Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Хар Світлана, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Яцишин Наталія, учениця Миколаївської гімназії

Дмитришин Христина, учениця Устянської ЗОШ І-ІІ ст.

Індичовська Вікторія, учениця Великогорожаннівської ЗОШ І-ІІІ

6 клас

І місце

Дуфанець Мар’яна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

ІІ місце

Бінас Оксана, учениця Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Загорецька Христина, учениця Київецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Дудич Юліянія, учениця Гірського НВК

Куліш Христина, учениця Криницької ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце

Гусак Олег, учень Більченського НВК

Потічна Ярина, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Олексишин Роксолана, учениця Черницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Кухаришин Марта, учениця Держівської ЗОШ І-ІІ ст.

 

7 клас

І місце

Ярема Тетяна, Крупська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ місце

Стешко Наталія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІІ місце

Форись Ярина, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Василишин Ольга, учениця Миколаївської гімназії

Козлівська Тетяна, учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст.

Змия Остап, учень Вербізької ЗОШ І-ІІ ст.

 

8 клас

І місце

Корецька Тетяна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

ІІ місце

Гузій Ольга, учениця Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сагаль Тетяна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІІ місце

Федас Уляна, учениця Малогорожанківської ЗОШ І-ІІ ст.

Блискун Соломія, учениця Миколаївської гімназії

Попова Ірина, учениця Раделицького НВК

Дембіцька Юлія, учениця Стільського НВК

Гнатковська Діана, учениця Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

9 клас

І місце

Микитин Олена, учениця Миколаївської гімназії

ІІ місце

Куліш Катерина, учениця Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ривко Оксана, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІІ місце

Загайська Людмила, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Хасанова Василина, учениця Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

10 клас

І місце

Лесик Олена, учениця Миколаївської гімназії

ІІ місце

Герилів Наталія, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ісик Христина, учениця Більченського НВК

ІІІ місце

Паук Павло, учень Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст.

Паньків Катерина, учениця Раделицького НВК

Озірковська Юлія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 

11клас

І місце

Залога Марта, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

ІІ місце

Шкап’як Олена, учениця Миколаївської гімназії

ІІІ місце

Цар Юлія, учениця Демнянського НВК

Гриник Олена, учениця Рудниківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Переглядів: 1148 | Додав: osvita | Рейтинг: 1.0/1

Інші новини
15.02.2019
Увага!

13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів

13.02.2019
За незвіданим у"космос"

13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі

11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ

11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ

11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК

11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"

11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"


Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2020