Понеділок, 27.01.2020, 22:28
Відділ освіти Миколаївської РДА
  Львівська обл., м. Миколаїв, вул. Р. Шухевича 12, 81600,e-mail : mykosvita@ukr.net, т.: 0241- 51-126, ф.: 50-983




Меню сайту

Форма входу

Останні фото














Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 246

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » 2013 » Листопад » 26 » Переможці олімпіади ІІ етапу математики
14:04
Переможці олімпіади ІІ етапу математики

І місце

1.      Василів Станісла – учень 6 кл. Миколаївської ЗОШ №1

2.      Шелепетень Іван – учень 7 кл.Миколаївської ЗОШ №1

3.      Ревера Володимир – учень 8 кл. Миколаївської ЗОШ №2

4.      Лехович Анастасія – учениця 9 кл. Миколаївської ЗОШ №1

5.      Клименко Володимир – учень 10 кл. Миколаївської гімназії

6.      Щабатура Ярина – учениця 11 кл. Демнянського НВК

 

ІІ місце

1.      Сінькевич Маркіян – учень 6 кл. Колодрубівської ЗОШ

2.      Фіялкович Віталій – учень 6 кл. Новосілко-Опарської ЗОШ

3.      Гнатів Христина – учениця 6 кл. Миколаївської гімназії

4.      Дудич Юліянія – учениця 6 кл. Гірського НВК

5.      Дзіндзюра Оксана – учениця 7 кл. Горішненської ЗОШ

6.      Гладій Оксана – учениця 7 кл. Криницької ЗОШ

7.      Скоринович Богдан – учень 8 кл. Миколаївської гімназії

8.      Гусак Яна – учениця 8 кл. Більченського НВК

9.      Яцишин Анна – учениця 8 кл. Рудниківської ЗОШ

10.  Дзюбайло Богдан – учень 8 кл. Миколаївської ЗОШ №2

11.  Саварин Зоряна – учениця 9 кл. Розвадівської ЗОШ

12.  Кутнів Роксолана – учениця 9 кл. Липівської ЗОШ

13.  Данчевська Ірина – учениця 9 кл. Веринської ЗОШ

14.  Фарат Лілія – учениця 9 кл. Бродківської ЗОШ

15.  Яковець Роксолана – учениця 10 кл. Рудниківської ЗОШ

16.  Гарбаж Наталія – учениця 10 кл. Роздільської ЗОШ

17.  Холодний Маркіян – учень 10 кл. Миколаївської гімназії

18.  Дербіж Андрій – учень 10 кл. Роздільської ЗОШ

19.  Дубик Віталій – учень 11 кл. Рудниківської ЗОШ

20.  Ліщинський Остап – учень 11 кл. Дроговизької ЗОШ

ІІІ місце

1.      Олексишин Роксолана – учениця 6 кл. Черницької ЗОШ

2.      Кухаришин Марта – учениця 6 кл. Держівської ЗОШ

3.      Лутчин Віталій – учень 6 кл. Устянської ЗОШ

4.      Курик Маряна – учень 6 кл. Роздільської ЗОШ

5.      Дутко Соломія – учениця 7 кл. Миколаївської ЗОШ №2

6.      Задояний Святослав – учень 7 кл. Гранки-Кутівської ЗОШ

7.      Дудич Микола – учень 7 кл. Гірського НВК

8.      Карпин Сніжана – учениця 7 кл. Більченського НВК

9.      Сагаль Тетяна – учениця 8 кл. Миколаївської ЗОШ №1

10.  Іваненько Артур – учень 8 кл. Бродківської ЗОШ

11.  Арбара Ірина – учениця 8 кл. Тужанівської ЗОШ

12.  Николюк Анна-Марія – учениця 8 кл. Тростянецької ЗОШ

13.  Рошкович Ірина – учениця 8 кл. Київецької ЗОШ

14.  Перейма Анжеліка – учениця 9 кл. Липівської ЗОШ

15.  Загайська Людмила – учениця 9 кл. Миколаївської ЗОШ №2

16.  Сорока Назар – учень 9 кл. Горішненської ЗОШ

17.  Верещинська Олена – учениця 10 кл. Миколаївської ЗОШ №1

18.  Андрушко Лілія – учениця 10 кл. Розвадівської ЗОШ

19.  Данильців Марія – учениця 10 кл. Новосілко-Опарської ЗОШ

20.  Грица Андріана – учениця 11 кл. Миколаївської гімназії

21.  Люков Ростислав – учень 11 кл. Березинської ЗОШ

22.  Савка Василь – учень 11 кл. Миколаївської ЗОШ №2

 

Переглядів: 598 | Додав: osvita | Рейтинг: 4.5/2

Інші новини
15.02.2019
Увага!

13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів

13.02.2019
За незвіданим у"космос"

13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі

11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ

11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ

11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК

11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"

11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"


Пошук

Останні новини
15.02.2019
Увага!
13.02.2019
Захоплива мандрівка учнів 6 кл. ОНЗ Більченського НВК у м. Львів
13.02.2019
За незвіданим у"космос"
13.02.2019
"Слава незламним!" у Вербізькій школі
11.02.2019
90-річчя створення ОУН у Великогорожаннівській ЗОШ
11.02.2019
День безпечного Інтернету в Гранки-Кутівській ЗОШ
11.02.2019
Усесвітній день водно-болотних угідь в ОНЗ Більченського НВК
11.02.2019
Участь у конкурсі від проекту "На урок"
11.02.2019
"ЗДОБУДЕМ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ АБО ЗГИНЕМ У БОРОТЬБІ ЗА НЕЇ"
11.02.2019
Вітаємо ученицю Рудниківського НВК Анастасію Щур
11.02.2019
День злуки в Рудниківському НВК
11.02.2019
День безпечного Інтернету у Раделицькому НВК
11.02.2019
Година спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А класі Гірського НВКГодина спілкування "Користуюся Інтернетом безпечно!" у 6-А кла
11.02.2019
Вечір пам'яті поетеси-землячки Катерини Савченко-Танчій у Гірському НВК
08.02.2019
Благодійний ярмарок у гімназії

Посилання


Миколаївська районна державна адміністрація


Миколаївська районна рада


Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Відділ освіти Миколаївської РДА © 2012 - 2020